Konut kredisi icin Almanya da auxmoney sizinle

Konut kredisi ile hayallerinize hayat verin

Konut kredisi

auxmoney 2007 yılında Philipp Kriependorf, Raffael Johnen ve Philip Kamp tarafından Almanya da kurulan bir kredi arabulucu şirketidir. Sanal kredi pazar yerinde konut kredisi arayan herkes, hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusunu yapabilir.

  • Bankalara müracaat etmeden ve kefile muhtaç olmadan
  • 1.000-50.000 Euro arasında kredi imkânı
  • Konut kredisi ile dilediğiniz yaşam sizin olsun

Konut kredisi için başvur!

Kredi başvurusu tamamen ücretsizdir.

Konut kredisi – Almanya'da ev kredisi nasıl alınır?

Bakıldığı zaman, bir konuta sahip olmak için önemli sebepler vardır: her genç ciftin hayalidir, evlendikten sonra kendilerine ait, ileride çocukları ile birlikte yaşayabilecekleri bir evin sahibi olmak veya geleceklerini garantiye almak için yatırım yapmak. auxmoney ile konut kredisi hem size bir yuva sunmakta, hem de yatırımınızda yârdim etmektedir. Ama Almanya’da ev kredisi nasıl alınır? Kişiden kişiye kredi sağlamakta lider olan auxmoney, 50.000 Euro`ya kadar herkese konut kredisi sunmaktadır. Böylelikle klasik banka sistemin aksine, Almanya da konut kredisi veya ev kredisi kolaylıkla auxmoney’den alınır.

Kredi başvurunuzu daha kolay yapabilmeniz için, Size özel hazırladığımız Türkçe kullanım kılavuzumuzu indirmenizi tavsiye ederiz.

auxmoney`de yapılan işlemler

auxmoney ile ev sahibi olmak: Konut kredisi fırsatı

auxmoney`nin en büyük özelliklerinden biri, auxmoney`nin banka olmamasıdır. Nitekim bankalardan kredi almak, normal bir vatandaş için hiçte kolay değildir, hele Schufa’da kaydı varsa. Bankalarda yapılması gereken işlemlerin yanı sıra sunulması gereken evrakların âdeti oldukça fazladır. auxmoney normal bir banka gibi çalışmadığı için, konut kredi veya garanti kredi onayı da banka çalışanları tarafından değil, platform da olan yatırımcılar tarafından alınıyor. Kişisel bilgileriniz hiç bir zaman sanal kredi pazar yerinde açıklanmadığı gibi, yatırımcılar tarafından da bilinmiyor. Kişisel bilgilerinizin sorulmasının tek nedeni, sizi auxmoney-skor sınıfına tayin etmek içindir. Belirlenen skor sınıfı ile kredi faiz oranınız belirlenmektedir.

Bu konseptin arkasındaki fikir, konut kredisi talebinde bulunanların, yatırımcıları sanal kredi pazar yerinde ikna etmeleridir. Kredi onayınız size bildirildikten sonra, para 48 saate kadar bir süre içerisinde banka hesabınıza havale ediliyor. Konut kredisi başvurunuzdan önce nasıl bir yere sahip olmak istediğinize dair ilk araştırmaları yapmanız ve kredi miktarına karar vermeniz, yapmanız gereken tek şey. Gerisini rahatlıkla evinizden halledebilirsiniz. Özellikle “Schufa” ile kredi imkânı olduğu için auxmoney bir ayrıcalıktır. Almanya’da ev sahibi olmak istiyorsanız, konut kredisi veya garanti kredisi fırsatını bir gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Peşinat için bir kısım para biriktirdikten sonra, hiç beklemeden kredi çekerek konut sahibi olmak, kira ödemekten daha avantajlıdır.

Ücret tablosu

Hizmet Ücret
Kayıt olmak ve auxmoney’de kredi projesini yayınlamak ücretsiz
Kimlik onaylatma (internet veya posta yolu ile) ücretsiz
auxmoney-Score sınıfını araştırma ücretsiz
Schufa-Score, CEG-Score und Arvato Infoscore bilgilerini araştırma ücretsiz
Güvence olarak verilebilen arabanın değerini tesbit etmek ücretsiz
Proje yatırımcılar tarafından onaylandıktan sonra auxmoney’ye verilmesi gereken ücret Toplam kredi tutarından 2,95% (ücret kredi taksitlerine dahildir)

auxmoney ile herkes konut kredisi alabilirmi?

Genel olarak bakıldığı zaman, evet herkesin auxmoney’den konut kredisi alma imkanı vardır. Özellikle ödeme gücü yüksek olmayanlar veya "Schufa’da" kaydı olanlar için, auxmoney önemli bir alternatifdir. Sizde şimdi ücretsiz kredi basvurunuzu yapın ve hayallerinizi gerçekleştirin.