Konut kredisi icin Almanya da auxmoney sizinle

Konut kredisi ile hayallerinize hayat verin

Konut kredisi

auxmoney 2007 yılında Philipp Kriependorf, Raffael Johnen ve Philip Kamp tarafından Almanya da kurulan bir kredi arabulucu şirketidir. Sanal kredi pazar yerinde konut kredisi arayan herkes, hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusunu yapabilir.

  • Bankalara müracaat etmeden ve kefile muhtaç olmadan
  • 1.000-25.000 Euro arasında kredi imkânı
  • Konut kredisi ile dilediğiniz yaşam sizin olsun

Konut kredisi için başvur!

Kredi başvurusu tamamen ücretsizdir.

Konut kredisi – Yeni bir yuva veya gelecek için yatırım

Bakıldığı zaman, bir konuta sahip olmak için önemli sebepler vardır. Her genç ciftin hayalidir, evlendikten sonra kendilerine ait, ileride çocukları ile birlikte yaşayabilecekleri bir evin sahibi olmak veya geleceklerini garantiye almak için yatırım yapmak. auxmoney ile konut kredisi hem size bir yuva sunmakta, hem de yatırımınızda yârdim etmektedir. Almanya da kişiden kişiye kredi sağlamakta lider olan auxmoney, 25.000 Euro`ya kadar herkese konut kredisi sunmaktadır.

auxmoney`de yapılan işlemler

auxmoney ile ev sahibi olmak: Konut kredisi fırsatı

auxmoney`nin en büyük özelliklerinden biri, auxmoney`nin banka olmamasıdır. Nitekim bankalardan kredi almak, normal bir vatandaş için hiçte kolay değildir, hele Schufa’da kaydı varsa. Bankalarda yapılması gereken işlemlerin yanı sıra, sunulması gereken evrakların âdeti oldukça fazladır. auxmoney normal bir banka gibi çalışmadığı için, konut kredinizin onayı da banka çalışanları tarafından değil, platform da olan yatırımcılar tarafından alınıyor. Kişisel bilgileriniz hiç bir zaman sanal kredi pazar yerinde açıklanmadığı gibi, yatırımcılar tarafından da bilinmiyor. Kişisel bilgilerinizin sorulmasının tek nedeni, sizi - kredinizin faiz oranını belirlemek için - auxmoney-Score sınıfına tayin etmek içindir.

Bu konseptin arkasındaki fikir, konut kredisi talebinde bulunanların, yatırımcıları sanal kredi pazar yerinde ikna etmeleridir. Kredi onayınız size bildirildikten sonra, para 48 saate kadar bir süre içerisinde banka hesabınıza havale ediliyor. Konut kredisi başvurunuzdan önce nasıl bir yere sahip olmak istediğinize dair ilk araştırmaları yapmanız ve kredi miktarına karar vermeniz, yapmanız gereken tek şey. Gerisini rahatlıkla evinizden halledebilirsiniz.

Ücret tablosu

Hizmet Ücret
Kayıt olmak ve auxmoney’de kredi projesini yayınlamak ücretsiz
Kimlik onaylatma (internet veya posta yolu ile) ücretsiz
auxmoney-Score sınıfını araştırma ücretsiz
Schufa-Score, CEG-Score und Arvato Infoscore bilgilerini araştırma ücretsiz
Güvence olarak verilebilen arabanın değerini tesbit etmek ücretsiz
Proje yatırımcılar tarafından onaylandıktan sonra auxmoney’ye verilmesi gereken ücret Toplam kredi tutarından 2,95% (ücret kredi taksitlerine dahildir)

auxmoney ile herkes konut kredisi alabilirmi?

Genel olarak bakıldığı zaman, evet herkesin auxmoney’den konut kredisi alma imkanı vardır. Özellikle ödeme gücü yüksek olmayanlar veya "Schufa’da" kaydı olanlar için, auxmoney önemli bir alternatifdir. Sizde şimdi ücretsiz kredi basvurunuzu yapın ve hayallerinizi gerçekleştirin.