Acil krediye mi ihtiyacınız var? Almanya’da yaşıyor ve kredi almak mı istiyorsunuz? Senelerdir yaşadığınız bu ülkede hala kredi konularında bankalar tarafından yabancı olarak red edilmekten yorulduysanız o zaman auxmoney ile tanışma vakti gelmiştir.

Verilen mühletlerin kaçırılması veya kağıtların eksik teslim edilmesi, çoğu zaman bankaların kredi vermemesi için yeterli bir bahanedir. auxmoney’de gerekli olan tek şey kişinin oturumu Almanya’da olması, alman bir bankada hesabının ve her ay düzenli bir gelirinin olmasıdır. auxmoney sanal kredi pazar yeri olarak, yatırımcı ve kredi talebinde bulunanı bir araya getiren bir kuruluştur. İster yabancı olsun veya olmasın, auxmoney’de herkes kolay ve hızlı bir şekilde kredi talebinde bulunabilir.

Önemli olan kredi pazar yerinde yatırımcıları projelerine inandırmak ve güvenlerini kazanmaktır. Projenize yatırım yapma kararı tamamen size güvenen ve inanan yatırımcılara aittir. Sanal kredi pazar yerindeki projeniz ne kadar kısa bir sürede yüzde yüz finanse edilirse, ödemenizin de o kadar hızlı gerçekleşmesi mümkündür. Hatta bazı kredi talebinde bulunanların, proje oluşturmadan bir kaç dakika içerisinde kredi onayı alması da mümkündür. auxmoney’nin genel merkezi Almanya da olduğu için, kredi işlemleri ve evrakları da almancadır. Fakat yabancılara külfet olmasın diye, her şey net ve kolay bir lisanda hazırlanmıştır. İster ihtiyaç kredisi, ister konut kredisi veya genel bir kredi olsun, alternatifsiz kredi başvurunuzu hemen başlatın. Yardıma mi ihtiyacınız var? Hafta içi her gün 8 – 18 arası müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

  • hızlı ve kolay kredi talebinde bulunma imkanı
  • işlemleri evinizden yapabilirsiniz
  • 48 saat içinde ödemeler